Wcierki do włosów

Naturalne wcierki do włosów - wzmocnienie i ochrona przeciw wypadaniu włosów

 

Aby fryzura były zdrowa, sprężysta i pełna blasku, konieczne jest zadbanie o skórę głowy. Dostępne w naszej drogerii internetowej Eko-Flower naturalne wcierki do pielęgnacji włosów to kosmetyki, które perfekcyjnie nawilżają i odżywiają ją, łagodzą podrażnienia, a także stymulują cebulki do pracy i przyspieszają wzrost owłosienia. 

 

Jak działa wcierka do włosów, kiedy korzystać z naturalnych kosmetyków do skóry głowy?

 

Sam szampon najczęściej nie wystarcza, żeby odpowiednio zadbać o skórę głowy. Dzięki naturalnym wcierkom Eko-Flower można w pełni odpowiedzieć na jej potrzeby, odżywić ją i nawilżyć, dzięki czemu:

  • pobudza się cebulki do pracy, co pozwoli przyspieszyć wzrost włosów, ograniczyć ich wypadanie i zagęścić je, nawet na wczesnym etapie łysienia, gdy występują już zakola,

  • ograniczyć przetłuszczanie się skóry i na dłużej zachować jej świeżość, 

  • zwiększyć objętość fryzury.

Kiedy i jak stosować wcierki do pielęgnacji włosów, cebulek i skóry głowy?

 

W naszym sklepie Eko-flower znajdą Państwo sprawdzone, naturalne kosmetyki do pielęgnacji oparte o drogocenne ekstrakty roślinne znane z dobroczynnego oddziaływania na problemy skóry głowy i cebulki włosów. Sprzedajemy produkty zarówno polskich, jak i zagranicznych marek.

Wszystkie są testowane dermatologicznie i bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej czy problematycznej skóry. Wcierki najlepiej stosować od trzech do pięciu razy w tygodniu.

 

Jak korzystać z wcierek do włosów? Czyli sposoby na odżywienie włosów i skóry głowy

 

Można korzystać z nich na różne sposoby, czyli wetrzeć:

  • wieczorem i pozostawić na całą noc, a następnie delikatnie zmyć, 

  • na około dwie-trzy godziny przed myciem, 

  • po myciu, zanim głowa całkowicie wyschnie.

Warto pamiętać, aby wcierając kosmetyk robić to możliwe najdokładniej. Nie należy masować suchych miejsc, lecz dbać o to, by preparat dotarł w każde miejsce.

Naturalne wcierki do włosów nie tylko odżywią i wzmocnią włosy ale również pomogą osobą zmagającym się z wypadaniem włosów. Wcierki na porost włosów to najlepszy sposób na zapobieganie łysieniu.