Szampony

Naturalne szampony

 

Oczyszczanie skóry głowy i włosów ma kluczowe znaczenie dla ich zdrowia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości naturalne szampony o odżywczych i pielęgnujących właściwościach. Dostępne u nas kosmetyki do pielęgnacji nie zawierają szkodliwego SLS, soli, silikonów i parabenów. Dzięki temu mogą być używane nawet przez osoby ze skłonnością do alergii i problemami skórnymi - nie podrażniają i nie przesuszają skóry głowy. 

 

Jaki szampon do pielęgnacji włosów wybrać?

 

W zależności od rodzaju owłosienia głowy i jego kondycji należy wybierać odpowiednio dopasowane produkty do ich oczyszczania. Przy wyborze konkretnego warto pamiętać, żeby zwrócić uwagę na jego skład, szczególnie na zastosowane składniki aktywne. W naszej drogerii mogą Państwo kupić naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów o różnym stopniu porowatości. W sprzedaży mamy m.in. szampony:

  • nadające objętości, dla kobiet o płaskiej, pozbawionej sprężystości i blasku fryzurze, 

  • przeciwłupieżowe, zarówno dla pań, jak i mężczyzn, 

  • mocno oczyszczające, przeznaczone do sporadycznego stosowania oraz pozbawione SLS - do codziennego mycia, 

  • zapobiegające przetłuszczaniu i nadmiernemu wydzielaniu łoju, 

  • z filtrami UV, chroniące kolor przed blaknięciem i wypłukiwaniem.

Większość kosmetyków, w których składach dominują komponenty, pochodzenia naturalnego nadaje się do codziennego stosowania i jest bezpieczna dla alergików. Warto pamiętać jednak, że samo oczyszczanie nie wystarczy, a pielęgnację włosów i skóry głowy szamponami należy uzupełnić o prawidłowo dobrane maski, olejki i wcierki, które odpowiednio ją nawilżą i odżywią.