Odżywki

Naturalne odżywki do włosów

 

Odpowiednie odżywienie znajdujących się na głowie włosów ma ogromne znaczenie dla ich zdrowia i pięknego wyglądu. Przy codziennej pielęgnacji nie należy pomijać odżywki, bo to właśnie zawarte w niej składniki mają największy wpływ na ich kondycję. W naszej drogerii internetowej znajdą Państwo najwyższej jakości naturalne kosmetyki do nich, zarówno polskich, jak i zagranicznych marek. Nasze odżywki do włosów są tworzone na bazie składników pochodzenia roślinnego, testowane dermatologicznie i bezpieczne dla osób o wrażliwej skórze i z alergiami. 

 

Jak prawidłowo stosować odżywke do włosów?

 

Chociaż wydawać by się mogło, że w aplikowaniu odżywki do włosów nie ma nic skomplikowanego, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach:

  • należy stosować ją przy każdym myciu, a przynajmniej raz w tygodniu zamienić na intensywnie pielęgnującą maskę i pozostawić na głowie 20-30 minut,

  • przy myciu stosować tak zwaną metodę OMO, czyli nakładać preparat zarówno przed użyciem szamponu, jak i po nim, 

  • trzeba uważać, aby nie przedobrzyć i nie zaaplikować za dużo protein; codziennie lepiej używać produktów opartych o oleje roślinne, a raz w tygodniu zaaplikować naturalny kosmetyk proteinowy.

Naturalna odżywka do każdego rodzaju włosów

 

Aby odpowiednio dobrać wysokiej jakości kosmetyki, naturalne odżywki do pielęgnacji włosów warto zastanowić się, jaki ich typ posiadamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, które pomogą zadbać o każdy ich rodzaj - wzmocnią je, odbudują i pozwolą zapobiec ich wypadaniu, czy przetłuszczaniu. W sprzedaży mamy bogate w składniki pochodzenia roślinnego maski, sera, olejki i wiele innych produktów o potwierdzonym badaniami działaniu.