Pielęgnacja włosów

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów

 

Dla wszystkich, którym zależy na pięknej fryzurze każdego dnia, priorytetem powinna być świadoma i odpowiedzialna jej pielęgnacja. W naszej drogerii internetowej znajdziecie Państwo najwyższej jakości naturalne kosmetyki przeznaczone do każdego typu włosów, delikatne dla skóry głowy. Nasze produkty są testowane dermatologicznie i bezpieczne nawet dla osób z alergiami skórnymi. 

 

Jak dbać o różne typy włosów?

 

Pierwszym krokiem w świadomej pielęgnacji powinno być dobranie odpowiednich dla siebie kosmetyków, aby nie zaszkodzić skórze głowy i nie obciążyć fryzury. Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje włosów:

  • wysokoporowate - najczęściej kręcone lub mocno falowane, ze skłonnością do puszenia się i przesuszenia. Potrzebują przede wszystkim odżywienia i nawilżenia, do dbania o nie polecane są produkty bogate w oleje roślinne, 

  • średnioporowate - z tendencją do lekkiego falowania; podobnie jak w wypadku wysokoporowatych, wymagają odpowiedniego nawilżenia, jak również protein i składników odżywczych, 

  • niskoporowate - najczęściej proste i gładkie, często przetłuszczające się i płaskie. W tym wypadku należy zadbać o objętość i uważać, aby zbytnio ich nie przeciążać.

W naszej ofercie kupicie Państwo naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów >każdego rodzaju, również tych najbardziej wymagających. Dzięki sprawdzonym szamponom, odżywkom i wcierkom fryzura odzyska objętość, blask a fryzura zawsze będzie się doskonale prezentować. W sprzedaży mamy również produkty przeznaczone do walki z problemami skóry głowy, takimi jak łupież, czy nadmierne wydzielanie łoju.