Peeling

Naturalne peelingi do ciała

 

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości produktów do oczyszczania skóry z martwego naskórka i innych znajdujących się na niej zanieczyszczeń. Naturalne peelingi do twarzy i ciała, jakie tu Państwo znajdziecie, gwarantują wysoką skuteczność, a jednocześnie pozostają niezwykle delikatne. Oferujemy kosmetyki jedynie najlepszych marek, takich jak Nature Queen, Caffe Mimi czy Resibo. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem.

 

Peelingi dostosowane do indywidualnych potrzeb

 

W Eko-flower.pl stawiamy na profesjonalne i naturalne rozwiązania. Dostarczamy Klientom produkty, które skutecznie złuszczają naskórek, ale i odżywiają skórę, rozświetlają ją, zdecydowanie poprawiając wygląd twarzy i ciała. Wśród propozycji odnajdziecie Państwo peelingi mechaniczne i enzymatyczne, jak i mieszanki obu tych rozwiązań. Oferujemy preparaty stworzone z myślą zarówno o skórze tłustej, mieszanej, jak i suchej. Szczegóły dotyczące tego, do jakiej cery są one przeznaczone, dostępne są w opisach konkretnych preparatów.

 

Naturalna moc kosmetyków

 

Wśród składników wykorzystywanych do produkcji prezentowanych peelingów znalazły się przede wszystkim surowce pozyskiwane z roślin i innych naturalnych źródeł. Produkty te zawierają w sobie m.in. kwasy ananasa i papai, olej z pestek arbuza, ekstrakt z goździków czy węgiel bambusowy, mający silnie antybakteryjne właściwości. Zabieg z użyciem proponowanych kosmetyków nie tylko stanowi skuteczne oczyszczanie, ale i odżywienie cery. Jeśli więc poszukujecie Państwo produktów, dzięki którym skóra na ciele zyska przyjemną gładkość i zdrowy wygląd, zapraszamy do skorzystania z prezentowanej oferty.