Peelingi/Scrub do ciała

Naturalne peelingi i scruby do ciała

 

Jeśli chcą Państwo cieszyć się gładką i jędrną skórą, warto wybrać nasze naturalne peelingi do ciała. Są to kosmetyki bardzo bezpieczne, a jednocześnie niezwykle skuteczne w codziennej pielęgnacji. Mieszanki roślinnych składników zapewniają, że używanie ich jest przyjemne i daje doskonałe efekty. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie scrub odpowiedni dla siebie. Polecamy sprawdzić całą ofertę i kupić już teraz!

 

Dlaczego warto stosować peelingi do ciała?

 

Regularne korzystanie z naturalnych peelingów do ciała ma liczne zalety. Taki kosmetyk zawierający kwasy lub specjalne drobinki ściera martwy naskórek, co pozwala pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn. W konsekwencji cera jest miła w dotyku, odżywiona i pełna blasku. Scrub może być stosowany, jako samodzielny produkt lub element wstępny do dalszych zabiegów. Dzięki niemu kremy, sera i inne preparaty działają intensywniej, ponieważ lepiej się wchłaniają. Trzeba też podkreślić, że zabiegi złuszczające są bardzo przyjemne i poprawiają krążenie.

 

Wybierz nasze naturalne scruby do ciała

 

Oferujemy różnorodne naturalne peelingi do ciała, które są pozbawione sztucznych dodatków. Doskonałe działanie wykazuje naturalny scrub do ciała z kryształkami cukru. Delikatnie oddziałuje on na skórę, a dzięki zawartości olejków również ją odżywia. Dużą popularnością cieszą się też dostępne u nas produkty solne. Dogłębnie oczyszczają cerę i co należy podkreślić, są skuteczne w walce z cellulitem. Proponujemy artykuły, które są pięknie zapakowane i mają powabne zapachy np. kawy, malin i innych owoców. To idealny prezent dla mamy lub żony.